درباره لواشک های ایران چاشنی

لواشک ايران چاشنی ميوه ای است که همواره خاطره ای از سنت های ديرين خانواده های ايانی بوده ایت. اين محصول نيرو بخش مغذی سرشار از ويتامين های گوناگون چون A, B و مواد معدنی ضروری بدن مانند فيبر, کلسيم, پتاسيم و آهن می باشد. لواشک ايران چاشنی به صورت صددرصد صنعتی با استفاده از ماشين آلات مدرن و اتوماتيک که با دقت و کفايت متخصصيت صنايع غذايي اين شرکت همراه بوده, عرضه می شود. ايران چاشنی با اعتمادی که بر کيفيت محصولات خود دارد, توانسته استانداردهای تشويقی بسياری و همچنين سيستم تضمين سلامت محصول HACCP را برای فرآورده های خود اخذ نمايد.

 

محصول لواشک غوره ايران چاشنی برای درمان ورم مخاط دهان و نرمی لثه, دفع صفرای بدن و درمان چاقی بسيار مفيد است. اين فرآورده اثربخش و کنترل کننده, حاوی تارتارات و پتاسيم بوده و در درمان سياتيک و رماتيسم موثر است.

 

 

 

 

محصول لواشک زردآلو ايران چاشنی دارای ويتامين های B, A و مواد معدنی فروانی چون فسفر, کلسيم, پتاسيم و آهن که برای بدن بسيار ضروری و مفيد است, می باشد. وجود کبالت در اين فرآورده برای جبران کم خونی, پتاسيم موجود در آن در کنترل فشار خون و کلسيم موجود در آن از نرمی استخوان جلوگيری می کند. ملين می باشد و در کمک به تصفيه خون نيز مفيد است و برای سنين ميانسال به بالا توصيه می شود.

 

 

 

محصول لواشک آلو ايران چاشنی دارای ويتامين های A و B و مواد معدنی به خصوص پتاسيم و کلسيم می باشد. لواشک آلو ضد باکتری و ويروس بوده و با تحريکاتی که در روده ايجاد می کند نقش مهمی در تنظيم نمودن کار دستگاه گوارشی دارد و برای سنين مختلف توصيه می شود.

 

 

 

 

محصول لواشک انار ايران چاشنی بسيار خاص و باتوجه به فرآوری و آماده سازی آن در کنترل اوره و کلسترول و دفع سموم و تعديل مايعات بدن مفيد است. در بررسی های انجام شده برای دفع ويروس ها و سرماخوردگی بسيار موثر بوده است. لواشک انار که مجموعه ای از خواص را دارا می باشد, کنترل کننده گوارش و تصفيه خون و تنظيم کننده ضربان قلب نيز می باشد.

 

 

 

لواشک آلبالو ايران چاشنی محصولی خوشمزه, اشتها آور و کنترل کننده فشار خون و چربی می باشد و در آرامش اعصاب و سوءهاضمه و رفع نارسايي کبدی موثر است.

 

 

 

 

محصول لواشک قره قروت ايران چاشنی ترکيبی از آب ماست و پوره ميوه می باشد. اين ماده بسيار ارزشمند و مغذی برای رفع بيماری های روده ای, انگلی, کاهش وزن و کنترل کلسترول خون بسيار مفيد است.